Na Dobry Początek

nibyPrzedszkole NIDUSIOWO znalazło się wśród 60 nagrodzonych projektów - tylko 2 z Lubuskiego! -  w konkursie organizowanym przez Fundację Banku Gospodarstwa Krajowego.

Projekt przewidujący innowacyjne zajęcia edukacyjne dla najmłodszych dzieci lemierzyckich jest efektem kilkumiesięcznej współpracy wolontariuszek Fundacji NIDUM - Ambasadorek LESIO. Gratulujemy i dziękujemy

Kornelii Florczak za sesję zdjęciową, spot promujący Nidusiowo, logo

Julicie Dąbrowskiej za rysunki do książeczki edukacyjnej

Oliwii Przybył za nidusiową historię

Małgosi Kubiec za korektę językową tekstów i przygotowanie projektu do konkursu "Na Dobry Początek"

Edycie Drabczyk za koordynowanie spraw organizacyjnych i ogromną pomoc przy tworzeniu projektu do konkursu "Na Dobry POczątek"

Pani Basi - Sołtys Lemierzyc  - za odwagę w motywowaniu społeczności lemierzyckiej do działania.

Babci Marysi za energię, mądrość życiową i pyszności serwowane na każdym Podwieczorku Sołeckim.

Agacie Pawełczuk za mobilizowanie wolontariuszy.

Cioci Elizie za NIDUSIE.

lista nagrodzonych projektów