IX Kongres Kobiet

9-10 września 2017 zapraszamy do Poznania na Kongres Kobiet, gdzie Fundacja Nidum prezentować będzie autorskie programy społeczne.

Opowiemy o projekcie wyróżnionym w konkursie Fundacji BGK "Na dobry początek" i po raz pierwszy zaprezentujemy autorską książeczkę edukacyjną dla najmłodszych dzieci „Nidusie przedstawiają się” wyróżnioną w ogólnopolskim konkursie wydawnictwa Poligraf.

Przedstawimy Nidum Femini Po Prostu Kobiety – czyli program wspierania kobiecych ambicji i oficjalnie rozpoczniemy realizację projektu Nidum Femini Youth Moc Młodych Lubuszanek.

Podzielimy się doświadczeniem nt. aplikacji i nowoczesnych technologii wykorzystywanych przez Fundację do zarządzania i promocji projektów społecznych.

Proponujemy również udział w panelach dyskusyjnych moderowanych przez ekspertki związane z Fundacją Nidum.

Poruszymy następujące tematy:

Życie kobiety wychowującej dziecko specjalnej troski - doświadczenia polskie i nie tylko

Oblicza wykluczenia kobiet

Etyka w biznesie a etyka w NGO

Dotacje publiczne na projekty społeczne - jak zminimalizować ryzyko

Rozmowy prowadzić będziemy w sympatycznej atmosferze  i oczywiście PRZY KAWIE.

Do zobaczenia w Poznaniu.  Acha , pamiętaj, że udział jest bezpłatny. Żeby wziąć udział  zarejestruj się