• Rotary Club Gorzów partnerem projektu

Gorzowscy Rotarianie w tym roku obchodzą jubileusz 20 lecia działalności społecznej. Z kandydatami na Ambasadorów podzielą się wiedzą i doświadczeniem w realizacji projektów dla ludzi i zludźmi.

Rotary Gorzów

• Czym jest spółdzielnia socjalna?

Czym jest spółdzielnia socjalna? Jak funkcjonuje? Tego dowiedzieliśmy się 7 kwietnia na spotkaniu z zarządem Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej, którego siedziba mieści się w Gorzowie Wielkopolskim. To spotkanie otworzyło drzwi do współpracy. Mamy nadzieję, że przyniesie ona nowe, korzystne rozwiązania, dla rozwoju Lemierzyc.

• Wesołych Świąt Wielkanocnych!

• Życzenia Świąteczne

Zdrowych Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzy Fundacja Nidum

• Pierwszy Podwieczorek Sołecki w Lemierzycach

Smakołyków nie dało się przejeść. Tematów nie dało się wyczerpać. Były bułeczki, jeszcze więcej bułeczek, starsza i młodsza młodzież, ciastka, babeczki... a nawet Płeć Silna.