• Dzień Ojca W REMIZIE

Dzisiaj W REMIZIE odbyła się pierwsza impreza łącząca trzy pokolenia mieszkańców Lemierzyc. Wspólne malowanie plakatów podobało się  wszystkim. Relacja video już niebawem

• W dawnej stajni

O historii, dawnych zwyczajach i kulturze rozmawialiśmy dzisiaj z członkami stowarzyszenia Heimatkreis Oststernberg e.V z Berlina.

• Dzień Ojca W REMIZIE

Zapraszamy dzieci i tatusiów na Dzień Ojca w czwartek, 23 czerwca, godz. 18.00

• Dotacja na projekt Ambasadorzy Lesio już na koncie Fundacji

Krótko po podaniu wyników konkursu podpisaliśmy umowę na dotację dla projektu Ambasadorzy Lubuskiej Edukacji Społecznej i Obywatelskiej realizowanego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2016 i zanim się obejrzeliśmy dotacja już była na koncie Fundacji NIDUM.  To, czy procedury są dla ludzi zależy tylko od ... ludzi. W tym przypadku pracowników Związku Lubuskich Organizacji Pozarządowych.

• UTW partnerem projektu

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Gorzowie Wlkp. zachęca lubuskich seniorów do udziału w projekcie Ambasadorzy Lubuskiej Edukacji Społecznej i Obywatelskiej

aktywni seniorzy