• Obóz dla Ambasadorów Lesio

24-25 września sobota-niedziela , Osrodek wypoczynkowy JEZIORAK w Pszczewie, szczegółowy program już wkrótce

• szkolenia na odległość

Kandydaci na Ambasadorów Lesio rozpoczynają udział w e-seminariach i webinariach na temat edukacji społecznej i obywatelskiej. Szkolenia na odległość mają nie tylko zwiększyć wiedzę na temat ekonomii społecznej ale również zaznajomić uczestników projektu z nowoczesnymi technologiami edukacyjnymi.

• brakuje tylko dzieci

nibyPrzedszkole NIDUSIOWO jest coraz bardziej realne: są sale w lemierzyckiej remizie i jest Pani Edyta. Brakuje tylko dzieci ... , a więc, do dzieła !

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie ankiety papierowej lub elektronicznej dostępnej tutaj

• zakończone spotkania inaugurujące

28 i 29 czerwca odbyły się spotkania inaugurujące projekt Ambasadorzy Lubuskiej Edukacji Społecznej i Obywatelskiej.

• Delegacja NIDUM na Walnym Zebraniu ZLOP

Prezes Fundacji NIDUM Agnieszka Przybył oraz kandydatka na Ambasadorkę LESIO, wolontariuszka Fundacji NIDUM Małgorzata Kubiec uczestniczą dzisiaj w Walnym Zebraniu Związku Lubuskich Organizacji Pozarządowych. Spotkanie odbywa się w Zielonej Górze w Centrum Integracji Społecznej. Fundacja NIDUM jest członkiem ZLOP od 2015 roku.