• Jak przyspieszyć uruchomienie nibyPrzedszkola?

• nibyPrzedszkole - spotkanie z Nidusiami

Fundacja Nidum i Sołtys Lemierzyc zapraszają rodziców dzieci, którzy złożyli ankiety o przyjęcie do nibyPrzedszkola w Lemierzycach na spotkanie informacyjne w czwartek, 15 dnia września br. o godzinie 17.00.

• NGO to też pracodawcy

Prezes Fundacji NIDUM Agnieszka Przybył, reprezentowała dzisiaj Związek Lubuskich Organizacji Pozarządowych na XIV Spotkaniu Seminaryjno-Integracyjnym Pracodawców. Podczas wydarzenia poruszano kwestie istotne dla pracowników, jak np. godzenie życia zawodowego z pracą. Wręczono również statuetki Lubuski Przyjazny Pracodawca firmom, które utrzymują dobre relacje z partnerami biznesowymi i prowadzą pozytywne działania na rzecz lokalnej społeczności. Idea tej nagrody, przyznawanej przez Lubuską Organizację Pracodawców, cieszy nas szczególnie, ponieważ jest zgodna z filozofią Nidum - Każdy się liczy, i pracodawca, i pracownik.

• pierwsze WEBINARIUM fundacji NIDUM ...

... już za nami! Czy temat był interesujący? Trzeba zapytać uczestników, którzy wzięli udział w seminarium on line i life. Tak, tak. W centrum webinaryjnym, w lemierzyckiej remizie, 4 osoby uczestniczyły "na żywo" w seminarium i obserwowały zastosowanie nowoczesnych technologii na potrzeby edukacji i komunikacji.

• No to lecimy - pierwsze webinarium fundacji NIDUM

31 sierpnia 2016, o godzinie 19.00, jak na ostatnią środę miesiąca przystało, odbędzie się kolejny Podwieczorek Sołecki. Tym razem w wyjątkowej formule. Na spotkanie zapraszamy Kandydatki i Kandydatów na Ambasadorów LESIO. Spokojnie, nie wszyscy muszą przyjechać do Lemierzyc. Tego dnia spotykamy się on-line na pierwsze WEBINARIUM fundacji NIDUM.